Jdi na obsah Jdi na menu
 


GP Zlínského kraje - Malenovice

4. 6. 2012

V Základní škole v Malenovicích proběhl čtvrtý turnaj ze série Grand Prix Zlínského kraje v rapid šachu mládeže. Ve třech věkových kategoriích celkem bojovalo 76 dětí mladších 14 let. Hrály se tři samostatné turnaje švýcarským systémem na 7 kol, hracím tempem 2x20 minut na partii. V  kategorii do 10 let jsme měli čtyři hráče. Na prvním místě skončil již tradičně Vraj Ondra s 5,5 body. Druhý náš zástupce v této kategorii byl Jáchym karlík, který skončil na 8. místě se 4,5 body. Hned v závěsu skončil Honza Sušeň, který obsadil 10. místo se 4 body. Jako jediná naše dívka, která startovala v této kategorii byla Wiesnerová Veronika, která se umístila 28 a získala 2  body. V kategorii H 12 se nejlépe umístil Adam Březina, který získal 5,5 bodů a to ho vyneslo na 2. místo. Hned v závěsu skončil Jakub Gálík, který získal 5 bodů a obsadil 3. místo. Hned pod vavříny skončil Karel Vraj ( 4. místo ), který získal taktéž 5 bodů. Na 20. místě se umístila Klára Dančáková se 3 body. Matošková Monika obsadila 26. místo a získala 2 body. Největším smolařem této kategorie se stal Kuba Husička, kterému se na tomto turnaji nedařilo a získal taktéž 2 body, které ho stály 28. místo. V nejstarší kategorii bojoval jen jeden náš zástupce Kuba Krejča, který nedosáhl na vytoužené medailové příčky a skončil těsně pod vrcholem tedy na 4. místě s 5 body.   

Do republikového kola postupuje Ondra Vraj z 1. místa se ziskem 58 GP bodů a Jakub Krejča z 2. místa se ziskem 52 GP bodů.      

Jako oddíl jsme se umístili stejně jako minulý rok tedy na 3.místě se ziskem 360 GP bodů, jediní naši přemožiteli byli ŠK Staré Město ( 435 GP bodů ) a Sokol Postoupky ( 461 GP bodů ).  

Odkaz na výsledky: http://www.chess-results.com/tnr73183.aspx?art=0&lan=5&turdet=YES

Na  jiné fotografie od paní Obšivačové z turnaje se můžete podívat na stránkách: http://vskm.rajce.idnes.cz/2012-05-19_Grand_prix_Zlin-Malenovice/#IMG_1494.jpg

J.B.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář