Jdi na obsah Jdi na menu
 


GP Zlínského kraje - Osvětímany

19. 5. 2013

Včera, v sobotu 18. května 2013 se odehrával poslední turnaj ze série zlínského přeboru mládeže jednotlivců do 14 let. Tentokrát se hrálo v Osvětímanech. Náš oddíl zde vyslal velmi malou výpravu a to ve složení Adam Březina a bratři Vrajovi. Doprovod a trenérské zajištění zde dělali František Veselský a Josef Bednařík. Všichni tři naši hráči měli před posledním turnajem šanci na postup na MČR. Nejlepší výchozí pozici měl Ondra Vraj.

Po celou dobu včerejšího turnaje se naše trojice prala na špici. Podle toho šlo také poznat, že se všichni tři mezi sebou potkali. Nejlépe, zvládl turnaj Karel Vraj, který nakonec vyhrál, v celkovém hodnocení  mu to však k postupu nestačilo. Druhý skončil Adam Březina, který taky pomýšlel na postup. Ondra Vraj, který před turnajem okupoval druhou pozici, obsadil včera 4. místo.

Jméno Body Pomocné hodnocení (BH)
Vraj Karel (Hošťálková) 6 24,0
Březina Adam (Hošťálková) 6 22,0
Skalský Alexandr (Staré Město) 6 20,0
Vraj Ondřej (Hošťálková) 5 24,5
Vaculík Samuel (Zlínterm) 5 20,0

Jak jde vidět, celý včerejší turnaj byl velmi vyrovnaný. Celkově bych zhodnotil turnaj jeho famózní. Hra samotných našich hráčů se mi velmi líbila, až na Ondrovu rychlost!!


V celkové sérii GP se zúčastnili z našeho oddílu tito hráči:

H + D10: Karlík Jáchym, Valůšek Vojtěch

H + D12: Březina Adam, Ondra Vraj, Kája Vraj, Sušeň Jan, Matošková Monika

H + D14: Gálík Jakub, Husička Jakub

V H10 se nejlépe z našich umístil Jáchym Karlík, který obsadil dělené 10. až 11. místo se součtem GP bodů 21. Druhý náš zástupce v této kategorii skončil na 27. místě s GP 1 bodem.

V kategorii H + D 12 jsme měli největší želíska. Což šlo v závěrečném hodnocení vidět! Byly zde jen dvě postupové místa na republiku. Boj o ně byl velmi vyrovnaný, nakonec rozhodovali půlbodíky v pomocném hodnocení. Pro lepší orientaci tabulka.

Konečná tabulka D+H12:
Jméno GP body Součet všech bodů (pomocné hodnocení)
Opluštil David (Postoupky) 52 18
Březina Adam (Hošťálková) 52 17,5
Vraj Ondřej (Hošťálková) 52 17
Vraj Karel (Hošťálková) 50 16,5

Jak jde vidět z tabulky jediným hráčem, který překonal naše mladé borce byl David Opluštil z Postoupek. Perfektní výkon také podala Monika Matošková, která obsadila 2. místo v D12 se součtem 24 GP bodů a postupuje na republiku.

V kategorii D+H12 hráli jen dva naši zástupci. Prvním z nich byl Jakub Gálík, který skončil celkově na 9. místě se 21 GP body. Druhým zástupcem byl Jakub Husička, který obsadil 25. místo s 1 GP bodem.

Adamovi Březinovi i Monice Matoškové gratuluji k postupu na Mistroství republiky!!!!

 Odkazy na výsledky: Osvětímany: ZDE

                                        Celkové: ZDE


Mezi oddíly, jsme skončili na 3. místě. Počítá se to tak, že se sečtou všechny body GP všech hráčů toho oddílu. 

Tabulka oddílů:

Postoupky 475 GP bodů
Staré Město 335 GP bodů
Hošťálková 262 GP bodů
Zlín 205 GP bodů

Odkaz: ZDE

Já osobně si myslím, že jsme se umístili v oddílech perfektně, jelikož jezdíme v malých výpravách max. 7 hráčů, jsme získali velkou porci bodů.

J.B.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář