Jdi na obsah Jdi na menu
 


MČR do 16 let u konce. Jak si vedli Hošťálkovští?

V sobotu 18. 3. bylo posledním 9. kolem zakončeno Mistrovství České republiky do 16 let.

Naše tři želízka v ohni Karel, Ondra a Martina se statečně bili a jejich výsledky si nyní zhodnotíme.

Karel, 17. místo, 4/9, výkon 1792

Karel narážel během turnaje H16 na silnější i slabší hráče. Podařilo se mu uhrát cennou remízu v druhém kole s Nehybou (2029), jinak ovšem žádného favorita nepřekvapil. Sám však elově slabší hráče porážet dokázal. Díky dobrému finiši v posledních dvou kolech (2/2) potvrdil svou výkonnost a mírně si polepšil oproti svému startovnímu číslu 20. Kategorii H16 ovládl s bodovým náskokem Matyáš Zeman (2113).

Ondra, 2. místo, 7,5/9, výkon 1771

Ondra startoval jako hráč č. 1 v doprovodném Open turnaji. Zaváhání pro něj přišlo již ve druhé partii s Nikolasem Koršinským (1551). Ve zbytku turnaje hrál však Ondra skvěle a povolil jen jednu remízu dobře hrající Adéle Bierské (1624) ze vsetínské Zbrojovky, která skončila na pěkném 4. místě. Přesto to na vítězství nestačilo, na pomocné hodnocení zvítězil David Novotný (1716), kterému však Ondra uštědřil jeho jedinou porážku v turnaji.

Martina, 3. místo, 7/9, výkon 1768

Martina hrála celý turnaj velmi dobře a i přes prohru s celkově prvním Davidem Novotným (1716) vstupovala do posledního kola z vedoucí pozice a sahala po vítězství v turnaji! Bohužel los ji svedl dohromady právě s Ondrou, který ji dokázal porazit a odsunul ji tak na třetí příčku. Přesto, velmi pěkné vystoupení a skvělý bronz!

Výsledky Karla ZDE, Ondry ZDE, Martiny ZDE

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář